Sekané remienky

     Sekané remienky z prírodného kameňa (andezit, vápenec, pieskovec), slúžia hlavne ako obklad krbu, rôznych tipov fasád či záhradných múrikov.

Sekaný remienok z prírodného kameňa Andezit Antik, slúži hlavne ako obklad krbov, rôznych typov fasád či záhradných múrikov.
Sekaný remienok z prírodného kameňa Andezit . Najčastejšie sa tento obkladový kameň používa v exteriéri alebo interiéri a slúži hlavne ako obklad krbov, rôznych typov fasád, či záhradných múrikov.
Sekané pásy resp. mozaika vytvorená z prírodného kameňa Pieskovec , slúži hlavne ako obklad krbov, rôznych typov fasád či záhradných múrikov.
Sekaný remienok z prírodného kameňa Pieskovec, slúži hlavne ako obklad krbov, rôznych typov fasád, či záhradných múrikov.
Sekaný remienok z prírodného kameňa Pieskovec. Najčastejšie sa tento obkladový kameň používa v exteriéri alebo interiéri a slúži hlavne ako obklad krbov, rôznych typov fasád, či záhradných múrikov.
Mozaikový obklad z prírodného kameňa vhodný na obklady exteriéru aj interiéru. Mozaiky z prírodného kameňa sa tešia stále väčšej obľúbenosti u zákazníkov.
Copyright MAXXmarketing GmbH