Obklady z prírodného kameňa

Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa vám prinesú tradičný prírodný štýl, ktorý vás zaujme a nadchne svojím jednoduchým dizajnom. Kamenné obklady sa vyrábajú z prírodných materiálov. Pre svoju jedinečnosť a kvalitu sú kamenné obklady vyhľadávaným interiérovým ale aj exteriérovým doplnkom.

Štiepaný prírodný kameň vhodný ako obklad aj dlažba, používa sa na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb, fasádne obklady, vhodný na chodníky okolo domu, príjazdové cesty, kamenné terasy, kameň do altánku, kamenné dlažby do záhrady, vhodné aj na suchý múrik.

Obkladové pásy (panely) z prírodného kameňa predstavujú formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery. Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, obklad krbu a podobne.

Sekané pásy, obkladový kameň, obklad mozaika vytvorený z prírodného kameňa, slúži hlavne ako obkladový materiál na obklad krbu, obklad na stenu, obklad fasády či obklad záhradných múrikov.

Sekané remienky z prírodného kameňa (andezit, vápenec, pieskovec), slúžia hlavne ako obklad krbu, rôznych tipov fasád či záhradných múrikov.

Skalný nepravidelný obklad s možnosťou všestrannej aplikace do exteriéru i interiéru. Nepravidelné tvary sú vhodné v kombinácií s drevom.

Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, obklad krbu a podobne.

Rezaný kameň je vhodný na obklady či k tvorbe zaujímavých chodníkov. Rezaný kameň využijeme aj záhradnej architektúre.

Copyright MAXXmarketing GmbH