Formátované dlažby na terasy

     Kamenná terasová dlažba má vysokú odolnosť, oteruvzdornosť, dlažba na terasu je mrazuvzdorná, protišmyková a stálofarebná.

Prírodný formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery. Takto formátovaná dlažby z prírodného kameňa je vhodná na vonkajšie dlažby, podlahy do zimných záhrad...
Palisády z prírodného kameňa rezané na požadované rozmery. Takto formátovaný kameň je vhodný na vonkajšie dlažby, chodníky, schody, prístupové cesty.
Prírodný formátovaný leštený kameň určený ako dlažba na terasy, vhodná do interiéru každej miestnosti, s ľahkou údržbou.
Obklad alebo dlažba z prírodného kameňa sú vhodné do interiéru ako aj exteriéru. Predstavuje formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery.
Sekaná mozaika vytvorená z prírodného kameňa Gneis, je vhodná ako dlažba na chodníky, príjazdové cesty, kamenné terasy, či dlažba vhodná do altánku.
Prírodný formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery.
Obklad alebo dlažba z prírodného kameňa sú vhodné do interiéru aj do exteriéru. Predstavuje formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery.
Obklad alebo dlažba z prírodného kameňa sú vhodné do interiéru aj do exteriéru.
Prírodný kameň Pieskovec vhodný ako obklad alebo dlažba , predstavuje formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery.
Prírodný formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery.
Prírodný formátovaný kameň určený ako dlažba na terasy, okolo bazénov, dlažby do kúpeľní,interiérové dlažby aj exteriérov dlažby v krásnej capuccino farbe.
Kamenná mozaika z travertínu má povrchovú úpravu Antik. Krásny a nadčasový kameň svetlohnedý travertín je príjemný na dotyk.
Vápencový obklad z prírodného kameňa vhodný do exteriéru aj interiéru.
Vápencová leštená dlažba z prírodného kameňa vhodná do exteriéru aj interiéru.
Prírodný formátovaný kameň určený ako dlažba na terasy, okolo bazénov,príjazdové cesty, či rôzne druhy záhradných chodníkov.
Copyright MAXXmarketing GmbH